با داغ تر شدن بحث تولید محتوا در یوتیوب و افزایش فعالیت مردم در آن، استفاده از ابزار های کمکی یوتیوب برای راحت شدن و بهتر شدن روند تولید محتوامون نیاز است.


ابزارهایی وجود دارند جه در بخش تحلیل و چه در بخش محتوای بصری که به شما کمک می‌کنند تا بازدید ویدیو یوتیوب خودتان را افزایش دهید. ابزار هایی که اگر درست از آن ها استفاده کنید می توانید با گرفتن بازدید بیشتر به درآمد بیشتری هم برسید.

Tubebuddy

TUBEBUDDY

Tubebuddy یک افزونه قوی مرورگر است که به شما کمک می‌کند کانال یوتیوب خودتان را به راحتی مدیریت کنید. از مدیریت بهره وری، تبلیغات انبوه، سئو ویدیویی، داده‌ها و تحقیقات گرفته تا و موارد دیگه، این ابزار یک منبع خارق العاده برای همه یوتیوبرها است. برای همین هم جز بهترین ابزارهای یوتیوب برای افزایش بازدید قرار گرفته است.


این محصول تاکنون بیش از ۳ میلیون کاربر داشته که خود این رقم واقعاً قابل توجه است. این ابزار رایگان است و شما می توانید به راحتی بعد نصب از آن استفاده کنید. نسخه پریمیوم این ابزار هم وجود دارد که امکانات بیشتر در اختیار شما میگذارد.

TUBEBUDDY TAGS


یکی از ویژگی های خوب تیوب‌بادی دادن تگ های پیش فرض به شماست. همانطور که در روش های افزایش بازدید یوتیوب گفتیم. تگ های یکی از مهترین چیز هایی است که به افزایش بازدید شما کمک می کند. حالا این ابزار تگ های مرتبط و پربازدید تر را بر اساس ویدیو شما بهتون پیشنهاد می‌دهد.


در بخش انتخاب موضوع برای برای ویدیو های شما با تایپ کردن تیتر ویدیو خودتان میتوانید به حجم سرچ، مقدار ویدیو تولید شده و در نتیجه ارزش تولید و احتمال گرفتن بازدید محتوای خودتان را ببینید.


Vidiq

VIDIQ

Vidiq ابزاری خارق العاده برای یوتیوبرها است. جز بهترین ابزارهای یوتیوب برای افزایش بازدید است .با استفاده از اون می‌تونین کانال خودتون رو با صرف وقت و تلاش بسیار کمتری رشد بدین. این ابزار یه بسته کامله که هر چیزی رو که برای ایجاد کانال خودتون در لیست برتر با رقبای خود نیاز دارین به شما ارائه میده.


از نظر بهره وری، تحقیقات مربوط به کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل و سایر موارد Vidiq دارای ویژگی‌های شگفت انگیز بسیار زیادیه است که خیلی به رشد شما کمک می کند.
همچنین می‌تونین بدون نیاز به ورود به سیستم عامل دیگه‌ای، عملکرد سریعی از کانال خودتون رو در سایت های اجتماعی مشاهده کنید . Vidiq از SEO شما مراقبت می‌کند و به طور مداوم در مورد عملکرد کانال شما بازخورد میدهد.


نه تنها این مورد، بلکه فیلم شما رو تجزیه و تحلیل هم می‌کند و امتیازاتی رو که برچسب شما می‌گیره نشون میدهد. علاوه بر این، برچسب‌هایی رو هم به شما پیشنهاد میدهد که می‌تونید برای مشاهده بهتر در فیلم‌های خودتان ازش استفاده کنید.

Canva

CANVA

یکی دیگر از ابزار های کمکی یوتیوب کانوا است.

Canva بهترین ابزار برای طراحی بنرها، ارائه‎‌ها، پوسترها و … است .
این مجموعه با چندین الگوی شگفت انگیز پیش ساخته همراه است که می‌تونه به راحتی برای کانال شما استفاده یا سفارشی شود.

این الگوها در دو نسخه رایگان و پولی ارائه می‌شوند، بنابراین اگر قصد ندارید هزینه زیادی برای ایجاد این بنرها صرف کنید، می‌تونید برین سراغ نسخه رایگان.


البته شاید فکر کنید که نسخه پولی بهتره ولی در حقیقت نسخه‌های رایگان هم به همون جذابیت هستند. همچنین می‌توانید بنر خودتان را از ابتدا ایجاد کرده و در صورت تمایل تصاویر لازم رو اضافه کنید. این نسخه گزینه‌های سفارشی سازی زیادی رو ارائه میدهد، بنابراین اگه بتوانید از خلاقیت خودتان به خوبی استفاده کنید. دامنه وسیعی برای ارائه بنرها و پوسترهای جذاب وجود دارد.


Vidiwood

VIDIWOOD

حتما دیدید که بیشتر یوتیوبر ها در ویدیو خودشان از لوگو موشن استفاده می‌کنند. شما هم یک می‌توانید در ویدیو وود برای خودتان لوگو موشن بسازید.
ویدی وود یک سایت تولید موشن گرافیک و موشن لوگو برای شما است.
این سایت تعدادی قالب آماده دارد و شما می توانید برای خودتان انتخاب کنید. شما میتوانید رنگ بندی کار و نوشته های در لوگو موشن را تغییر دهید، حتی آهنگ مورد نظر خوتان را بذارید.
شما می‌توانید بی نهایت با رنگ ها و لوگو های مختلف تست کنید. در نهایت فایل مورد نظرتان را به قیمت خیلی خوبی خرید کنید. البته با تکمیل پروفایلتون اعتبار ۱ ویدیو رایگان به شما داده می‌شود. یعنی اولین کار را رایگان ‌میتوانید دریافت کنید.

اینها بهترین ابزارهای کمکی یوتیوب برای افزایش بازدید کانال یوتیوب بودند. که به شما کمک می‌کنند کانال YouTube خودتان را رشد بدید. استفاده از این ابزارها آسان است و نتیجه‌ای بسیار کارآمد را ارائه میدهد. بنابراین آنها رو امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خودتون در مورد این مقاله رو با ما به اشتراک بگذارید.