والار

والار


دپارتمان تحلیل و طراحی سیستم

دپارتمان تحلیل و طراحی سیستم
 

برای موفقیت، تلاش کافی نیست!


هوشمندی، برنامه‌ریزی، ساختار، انعطاف‌پذیری، استفاده از تکنولوژی روز، ارتباطات و تبلیغات، عوامل کلیدیِ موفقیت شمایند. ما در تحلیل همه‌ی این موارد در کنار شماییم.

تحلیل سیستم

کودکان در حال تحصیل، ماشین‌آلات یک کارخانه، آمبولانس‌های یک شهر، تسهیلات اعطا شده در کشور، تولید محصولات کشاورزی در جای‌جای سیاره‌ی زمین و مانند این‌ها، هرکدام یک سیستم هستند.
به هر صورتی که بخواهید با نرم‌افزارهایی مانند اپلیکیشن‌های آموزش آنلاین، پانل‌های سنجش و کنترل ماشین‌آلات، و … این سیستم‌ها را مدیریت کنید، نخستین گام تحلیل آن‌ها است.بررسی فرآیندها

بررسی همه‌ی رویدادها: قبل از آغاز فعالیت شما تا پس از پایان آن. یافتن گام‌های کلیدی و نقاط قوت و ضعف


اصلاح فرآیندها

بررسی امکان، هزینه، و ریسک‌های انجام تغییرات. پیشنهاد فرآیندهای جایگزین و راهکارهای خلاقانه

سیستم‌سازی

فراتر از اصلاح فرآیندها. ایجاد ساختارها و مسیرهای جدید. برای کسانی که به دنبال راه‌اندازی سیستم‌هایی نو برای ایجاد ارزش و درآمد هستند.

ابزارسازی

از اپلیکیشن‌هایی که ارتباط میان بخش‌های مختلف سازمان شما را تسهیل می‌کنند، تا داشبوردهایی که کوچک‌ترین تغییرات را به شما نمایش می‌دهند.

تحلیل سیستم

نیازسنجی و ایده‌پردازی

هدف از هر فعالیتی، رفع یک یا چند نیاز است. بنابراین لازم است که این نیازها به صورت دقیق بررسی شده و به طور روشن تعریف شوند. طی نیازسنجی، جزییات مهمی آشکار شده و ایده‌های بسیاری برای توسعه‌ی کار به دست می‌آیند.


بررسی جزییات انتظارات و ذهنیات شما

نشست‌های مشترک با شما برای خلق ایده‌های نو

طبقه‌بندی و اولویت‌بندی امکانات مورد نیاز

زمان‌بندی به صورت فازهای اجرایی برپایه‌ی تحلیل‌های فوق

مشخص کردن جزییات اجرایی

نیازسنجی و ایده‌پردازی

تعریف و توسعه‌ی برند

«برند» را قدرتمندترین نیروی دنیای امروز دانسته‌اند. مدیر یک انجمن خیریه باشید، پیمانکار پروژه‌های دولتی، یا یک فروشگاه آنلاین، برند ستون فقرات تبلیغات و ارتباطات اجتماعی شما خواهد بود.


هویت و شخصیت برند

با توجه به بازار هدف، شرایط کسب‌وکار شما، چشم‌انداز، اهداف و عوامل مؤثر دیگر

نام‌گزینی

نام مجموعه‌ی شما چیزی است که عوض کردن آن هزینه‌ی اجتماعی و تبلیغاتی زیادی خواهد داشت. از همین ابتدا نامی را برگزینید که برازنده‌ی کارتان باشد.

تصویر برند

لوگوی برند شما. رنگ‌های سازمانی، الگوها و اشکالی که در تبلیغات تصویری‌تان به کار خواهند رفت. حتی صداها، بافت‌ها، بوها و عناصر دیگری که می‌توانند نشانه‌ی شما باشند.

شبکه‌های اجتماعی و محتوا

هر محتوای تبلیغاتی که تولید می‌شود باید تابع استراتژی کلان مجموعه و استانداردهای برند شما باشد. تیم محتوای ما می‌تواند به صورت حرفه‌ای شبکه‌های شما را مدیریت کند.

تعریف و توسعه‌ی برند

شما می‌توانید آن سازمانی باشید که هوشمندانه عمل کرده است!

آن‌جا که با دیگران فرق داریم


تعهد به شما

با مدیریت تخصصی دپارتمان والار، همه‌ی پروژه‌ها در زمان مقرر تحویل کاربران شده‌اند و هیچ پروژه‌ای نیمه‌کاره رها نشده است.

ساختاردهی به سیستم

ما بیش از یک محصول به شما تحویل می‌دهیم. نرم‌افزار فقط بخشی از یک سیستم بزرگ‌تر یعنی کسب‌وکار شماست. با درک تخصصی این سیستم، می‌توانید هوشمندانه‌تر عمل کنید.

اختصاصی‌سازی

کار ما این نیست که برای همه یک نسخه بپیچیم. هر کسب‌وکاری نیازها و شرایط مختص به خود را دارد. چه بسا انجام کاری که برای یک مجموعه حیاتی است، در سازمانی دیگر باعث شکست شود.

صفر تا صد

نیازی نیست برای هر بخشی از کار خود به دنبال متخصصی بگردید. چون تحلیل سیستم و فعالیت شما، طراحی نرم‌افزار و برندتان، برنامه‌نویسی وب و موبایل و پشتیبانی، همه و همه را ما در یک مجموعه انجام می‌دهیم.

هزینه‌ی خدمات ما چقدر است؟


برندینگ


از ۳۰۰ ه. ت.


تعریف هویت و شخصیت برند
نامی برازنده‌ی کسب‌وکارتان
تصویر برند و هویت بصری
رنگ‌های سازمانی و لوگو


آغاز کنید

مشاوره


از ۳۰۰ ه. ت.


نیازسنجی
ایده‌سنجی و ایده‌سازی
راه‌اندازی کسب‌وکار
بهینه‌سازی کسب‌وکار


آغاز کنید

تحلیل سیستم


از ۵۰۰ ه. ت.


فرآیندهای کاری شما
گام‌های کلیدی
عارضه‌یابی
نقاط ضعف و قوت


آغاز کنید

طراحی سیستم


از ۹۰۰ ه. ت.


اصلاح یا جایگزینی فرآیندها
راهکارهای خلاقانه
طراحی یک سیستم بهینه
طراحی نرم‌افزار متناسب


آغاز کنید