توسعه نرم‌افزارهای تحت وب

طراحی نرم افزار های تحت وب

همانطور که می‌دانید هر آنچه که در فضای اینترنت از طریق مرورگرها می‌بینیم به نرم‌افزارهای تحت‌وب معروفند. تیم اینوسافت از فضای فریلنسری (کسانی که در محیطی غیر رسمی به کار مشغولند) و در قالب تک نفره یا تیم‌های کوچک سال‌ها مشغول فعالیت بوده و از انتهای سال ۹۵ به آرامی گرد هم آمدند و در مهر سال ۹۷ تصمیم گرفتند که رسما به توسعه نرم‌افزار مشغول شوند. اولین و قدیمی‌ترین خدمت اینوسافت این بخش بوده و در این مدت کوتاه از طراحی وبسایت گرفته تا فروشگاه‌های اینترنتی، از نرم‌افزارهای سازمانی گرفته تا ایده‌های استارتاپی را پیاده سازی نموده است.

طراحی نرم افزار های تحت وب

برتری‌های همند

  • زمانبندی

از ما زمان دقیق پایان پروژه را خواهید شنید. ضعف سال‌های گذشته که تبدیل شد به ویژگیِ امروز.

  • خلاقیت

کم توقعی کارفرما در یک پروژه، باعث نمی‌شود تا ما در اجرا، خلاقیت به خرج ندهیم.

  • مستندات

نه آنقدر زیاد که هزینه پروژه را بالا ببریم و نه آنقدر کم که نتوانید با دیگری ادامه دهید.

  • کد تمیز

    دوست نداریم کاری انجام دهیم که تا ابد کارفرما را وابسته خود نماییم. دوباره تجربه‌اش نخواهید کرد.

 

 

 

روند کار همند در طراحی نرم افزار های تحت وب

ویژگی های همند در طراحی نرم افزار های تحت وب

 رسالت ما بالا بردن اهمیت طراحی (چه زیبایی و چه کارایی) در نرم‌افزارهاست. نرم‌افزارها که این روزها بخش عمده‌ای از زندگی مردم را به خود اختصاص داده‌اند. امیدواریم در این راه، همراهی شما کارفرمایان محترم را داشته باشیم.

دانش طراحی

می‌دانیم که طراحی صرفا زیبایی و چشم نوازی نیست و امروزه مانند دیگر حوزه‌های طراحی یک دانش محسوب ‌می‌شود. ما تشنه یادگیری و تجربه‌ایم.

نظم و زمان‌بندی

احترام به زمانبندی و تعهد به آن برای ما بالا‌ترین اولویت‌ها را دارد. اینکه کارتان را در زمان مقرر و با رضایت تحویل بگیرید.

کار تیمی

قطعا کارفرما دشمن طراحی نیست. ما همواره تلاش می‌کنیم که تعامل شما با خود را ساده کنیم تا محصول در جهت نیاز‌ یا ایده‌های شما پیاده‌سازی شود.

سوالات متداول

ما در یک پروسه‌ی کشف محصول هزینه و زمان پروژه ی شما را برآورد می‌کنیم، همچنین معمولا در تماس‌های اولیه بنا بر تجربه، یک هزینه‌ی حدودی از کار اجرایی به شما اعلام خواهیم کرد.

مهم‌ترین تفاوت نرم افزارهای تحت وب با نرم افزارهای تحت ویندوز، آنلاین بودن آن‌ها و اجرا توسط مرورگرهای مختلف بوده که یکپارچگی را به همراه خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن