معرفی سامانه ۱۳۷ شهرداری تهران

معرفی سامانه ۱۳۷ شهرداری تهران

سامانه ۱۳۷ تهران، به منظور دریافت دیدگاه و نظرات شهروندان درباره مدیریت شهر و ایجاد یک ارتباط خوب میان مردم و مدیران بالا رتبه، سامانه ثبت درخواست‌های مردمی یا همان سامانه ۱۳۷ تهران را راه‌اندازی کرد، که در همند به بررسی آن می‌پردازیم.

ادامه
sorta

همه چیز در مورد اپلیکیشن سورتا

در این مقاله جذاب قصد داریم تا در مورد یکی از اپلیکیشن‌های جدید و پرمخاطب همند، با نام سورتا صحبت کنیم و بیشتر در مورد آن آشنا شویم.

ادامه
سامانه-نظارت-میدانی-چیست

درباره سامانه نظارت میدانی بیشتر بدانید

سامانه نظارت میدانی، برای بیان مشکلات مردم و با هدف اجرایی سازی و نظارت بر اجرای قوانین انجام می‌شود، در این مقاله همند قصد دارد تا به صورت کامل، سامانه نظارت میدانی را به شما توضیح دهد.

ادامه
سامانه نظارت میدانی

نظارت میدانی چیست؟

نظارت میدانی مدل‌ها و روش‌های متفاوتی دارند که در همند، قصد داریم به بررسی آن‌ها و معرفی نظارت میدانی، و این نکته که نظارت چیست، بپردازیم.

ادامه
یوتوبرهای ایرانی

بهترین یوتوبرهای ایرانی سال ۲۰۲۲ + لینک کانال + بیوگرافی آن‌ها (بخش دوم)

در این مقاله می‌خواهیم بخش دوم بهترین یوتوبرهای ایرانی را با توجه به درخواست‌های شما عزیزان معرفی کنیم و در مورد بیوگرافی و نحوه وارد شدن آن‌ها به یوتیوب با شما صحبت خواهم کرد.

ادامه
معرفی اپلیکیشن ۱۳۷

معرفی اپلیکیشن ۱۳۷

سامانه ارتباط مردمی شهرداری (۱۳۷) جامع‌ترین نرم افزار ارتباط مردمی کشور می‌باشد. اپلیکیشن ۱۳۷ مشتمل بر ۱۱ زیر سیستم جهت مدیریت کامل بر درخواست های شهروندان در تمامی حوزه‌های شهرداری می‌باشد.

ادامه
سامانه ۱۳۷

همه چیز در مورد سامانه ۱۳۷

به تازگی شهرداری تهران سامانه‌ای به نام سامانه ۱۳۷ را ایجاد کرده‌است که توانسته در رویکردی نوین با به کار بستن دانش فناوری اطلاعات و با بهره‌گیری از توان متخصصان داخلی در مدیریت شهری، به انجام دقیق امور شهری با مشارکت فعال شهروندان می‌پردازند.

ادامه

انواع قراردادها: قسمت دوم

در قسمت اول گفتیم پیکره دانش مدیریت پروژه (PMBOK) قراردادها را بر اساس میزان تسهیم ریسک میان کارفرما (خریدار) و پیمانکار (فروشنده) به سه دسته «قیمت ثابت»، «بازپرداخت هزینه»، و «حق‌العمل کاری» تقیسم می‌کند. در این قسمت با تایپ‌های مختلف هر کدام از دسته‌های یاد شده آشنا خواهیم شد.

ادامه

انواع قراردادها: قسمت اول

آیا می‌دانستید اکثر خریداران به سراغ قراردادهای «قیمت ثابت» میروند، در حالیکه اکثر فروشندگان به دنبال قرارداد «بازپرداخت هزینه» هستند؟ وقتی با قراردادها سر و کار داریم، روش‌های مختلفی برای دسته‌بندی آنها وجود دارد. در این مقاله، انواع قراردادها را از منظر پیکره دانش مدیریت پروژه (PMBOK) بررسی می‌کنیم. خواهیم گفت، عامل تعیین کننده در این دسته‌بندی، سهم هر کدام از طرفین قرارداد در ریسک پروژه است.

ادامه

مدیریت پروژه

دانش «مدیریت پروژه» چیست؟ «مدیر پروژه» کیست؟ و «الزامات پروژه» کدام‌اند؟ در این مقاله قصد داریم به این سؤالات پاسخ دهیم.

طبق تعریف «پیکره دانش مدیریت پروژه» (PMBOK)، مدیریت پروژه عبارت است از:

بکارگیری دانش، مهارت‌ها، ابزارها و تکنیک‌ها در فعالیت‌های پروژه، جهت محقق ساختن الزامات پروژه.

ادامه