سورتا

سورتا

سامانه‌ی جامع مدیریت داده

گردآوری، انبارش، پردازش، گزارش

سورتا

سورتا چیست؟

سورتا سامانه‌ای در دست توسعه می‌باشد که در پی آن است تا ابزاری منعطف جهت گردآوری، ذخیره و پردازش داده‌ها و نیز تبدیل آن‌ها به آمار و اطلاعات کلی را در اختیار شما بگذارد. هدف نهایی سورتا انجام فرآیندهای نامبرده روی انواع وسیعی از داده‌هاست. برخی از قابلیت‌های این سامانه عبارتند از:

گردآوری، انبارش، پردازش، و گزارش

سورتا از چهار جز متوالی و در عین حال مستقل از هم تشکیل می‌شود که بنا به درخواست شما به صورت، منفرد، ترکیبی از اجزا، و یا جامع و یکپارچه قابل پیاده‌سازی و استفاده می‌باشد.

گردآوری

گام نخست همه‌ی تحلیل‌های آماری، گردآوری داده‌هاست. سورتا می‌تواند این داده‌ها را از منابع گوناگونی مانند اپلیکیشن اختصاصی، دستگاه‌های سنجش ثابت، دستگاه‌های سنجش متحرک، و سرویس‌های آنلاین دریافت کند.

 

انبارش

همه‌ی داده‌های متنوعی که از منابع گوناگون وارد سامانه شده‌اند، باید در یک ساختار مطمئن و منسجم ذخیره شوند. سورتا این کار را با دو عملیات اصلی استقرار، و ذخیره‌سازی در پایگاه داده و پشتیبان‌گیری از داده‌های ورودی انجام می‌دهد

 

پردازش

داده‌ها در این گام به آمار و اطلاعات تبدیل می‌شوند. نمونه‌هایی از محاسبات و امکانات قابل اعمال روی داده‌ها عبارت‌اند از: هوش تجاری، و امکان شناسایی و گزارش تناقض‌ها در هر بخش از فرآیند، از ثبت داده‌های اولیه تا عملکرد بازرسان.

 
 

گزارش

نتیجه‌ی همه‌ی کارهایی که تا این مرحله روی داده‌ها انجام شده در این بخش در قالب گزارش‌های متنوعی قابل ارائه‌اند. همچنین، برای رعایت محرمانگی اطلاعات، این امکان وجود دارد که سطوح دسترسی گوناگونی برای کاربران مختلف تعریف شود.

ویژگی‌های سورتا

چرا سورتا را انتخاب کنیم؟

سورتا تنها به بهینه‌سازی امکانات موجود در سامانه‌های مشابه بسنده نکرده، بلکه در نظر دارد ویژگی‌های جدید، اختصاصی و منحصربفرد خود را
بر اساس نیازهای مشتریان مختلف توسعه دهد.

جامعیت و یکپارچگی

آنالیز سیستم

زیبایی و کارایی

راه اندازی اختصاصی

واکنش گرایی

پشتیبان گیری منظم

مستندات کامل

پشتیبانی دائم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن