سورتا

ســورتـا

سامانه‌ی جامع مدیریت داده
گردآوری، انبارش، پردازش، گزارش

img

سورتا چیست؟

سورتا ابزاری منعطف است که امکان گردآوری، ذخیره و پردازش داده‌ها و تبدیل آن‌ها به آمار و اطلاعات کلی را در اختیار شما می‌گذارد. سورتا می‌تواند فرآیندهای نام‌برده را روی انواع وسیعی از داده انجام دهد.


امکان جمع‌آوری هر نوع داده‌ میدانی

قابلیت ساخت انواع فرم‌های نظرسنجی

محیطی تعاملی برای ساخت پرسشنامه‌ها

قابل استفاده برای انواع نظارت، بازرسی، و ممیزی

هماهنگ کردن داده‌هایی از منابع ورودی مختلف

امکان ارائه انواع جداول، نمودارها، و خروجی اکسل

ارائه گزارشات متنی پویا بر اساس تحلیل جامع داده‌ها

قابلیت استفاده به صورت آنلاین و آفلاین

سورتا چیست؟
اجزای تشکیل دهنده‌ی سورتا

گردآوری، انبارش، پردازش، و گزارش


سورتا از چهار جز متوالی و در عین حال مستقل از هم تشکیل شده است که بنا به درخواست شما به صورت، منفرد، ترکیبی از اجزا، و یا جامع و یکپارچه قابل پیاده‌سازی و استفاده می‌باشد.

گردآوری، انبارش، پردازش، و گزارش
گردآوری

گام نخست همه‌ی تحلیل‌های آماری، گردآوری داده‌هاست. سورتا می‌تواند این داده‌ها را از منابع گوناگونی مانند اپلیکیشن اختصاصی، دستگاه‌های سنجش ثابت، دستگاه‌های سنجش متحرک، و سرویس‌های آنلاین دریافت کند.

انبارش

همه‌ی داده‌های متنوعی که از منابع گوناگون وارد سامانه شده‌اند، باید در یک ساختار مطمئن و منسجم ذخیره شوند. سورتا این کار را با دو عملیات اصلی استقرار، و ذخیره‌سازی در پایگاه داده و پشتیبان‌گیری از داده‌های ورودی انجام می‌دهد

پردازش

داده‌ها در این گام به آمار و اطلاعات تبدیل می‌شوند. نمونه‌هایی از محاسبات و امکانات قابل اعمال روی داده‌ها عبارت‌اند از: هوش تجاری، و امکان شناسایی و گزارش تناقض‌ها در هر بخش از فرآیند، از ثبت داده‌های اولیه تا عملکرد بازرسان.

گزارش

نتیجه‌ی همه‌ی کارهایی که تا این مرحله روی داده‌ها انجام شده در این بخش در قالب گزارش‌های متنوعی قابل ارائه‌اند. همچنین، برای رعایت محرمانگی اطلاعات، این امکان وجود دارد که سطوح دسترسی گوناگونی برای کاربران مختلف تعریف شود.

ویژگی‌های سورتا

چرا سورتا را انتخاب کنیم؟


سورتا تنها به بهینه‌سازی امکانات موجود در سامانه‌های مشابه بسنده نکرده، بلکه ویژگی‌های جدید، اختصاصی و منحصربفرد خود را بر اساس نیازهای مشتریان مختلف توسعه داده است.