sorta

همه چیز در مورد اپلیکیشن سورتا

در این مقاله جذاب قصد داریم تا در مورد یکی از اپلیکیشن‌های جدید و پرمخاطب همند، با نام سورتا صحبت کنیم و بیشتر در مورد آن آشنا شویم.

ادامه
سامانه-نظارت-میدانی-چیست

درباره سامانه نظارت میدانی بیشتر بدانید

سامانه نظارت میدانی، برای بیان مشکلات مردم و با هدف اجرایی سازی و نظارت بر اجرای قوانین انجام می‌شود، در این مقاله همند قصد دارد تا به صورت کامل، سامانه نظارت میدانی را به شما توضیح دهد.

ادامه
سامانه نظارت میدانی

نظارت میدانی چیست؟

نظارت میدانی مدل‌ها و روش‌های متفاوتی دارند که در همند، قصد داریم به بررسی آن‌ها و معرفی نظارت میدانی، و این نکته که نظارت چیست، بپردازیم.

ادامه
معرفی اپلیکیشن ۱۳۷

معرفی اپلیکیشن ۱۳۷

سامانه ارتباط مردمی شهرداری (۱۳۷) جامع‌ترین نرم افزار ارتباط مردمی کشور می‌باشد. اپلیکیشن ۱۳۷ مشتمل بر ۱۱ زیر سیستم جهت مدیریت کامل بر درخواست های شهروندان در تمامی حوزه‌های شهرداری می‌باشد.

ادامه
سامانه ۱۳۷

همه چیز در مورد سامانه ۱۳۷

به تازگی شهرداری تهران سامانه‌ای به نام سامانه ۱۳۷ را ایجاد کرده‌است که توانسته در رویکردی نوین با به کار بستن دانش فناوری اطلاعات و با بهره‌گیری از توان متخصصان داخلی در مدیریت شهری، به انجام دقیق امور شهری با مشارکت فعال شهروندان می‌پردازند.

ادامه

بهترین روش های کسب درآمد اپلیکیشن📱 ازاپلیکیشن پول دربیاوریم؟💲

روش‌های کسب درآمد اپلیکیشن یعنی چگونه یک کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشن می‌تواند از کاربرانش پول در بیاورد. سنگ بنای هر کسب و کاری سود‌دهی است. تا حالا براتون سوال شده که درآمد اپلیکیشن موبایل چقدر است؟

ادامه
درآمد اپ

روش‌های درآمد اپلیکیشن‌‌ موبایل

بازار برنامه‌های موبایل و درآمد اپلیکیشن موبایل به سرعت در حال رشد است. این صنعت عظیم هر روز در حال گسترش است و به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها هم متوقف شود. توسعه دهندگان دائما در حال افزایش هستند و تعداد برنامه‌ها نیز همین طور است.

ادامه
برآورد هزینه در پروژه‌های نرم‌افزاری چطور انجام می‌شود؟

در برآورد پروژه‌ نرم‌ افزار کمتر اشتباه کنیم!🧨

یکی از اولین خطاهای همه‌ی تیم‌های توسعه‌ی نرم افزار و البته مهلک ترین آن‌ها اشتباه در برآورد پروژه نرم افزار است. براورد در کلام ساده است اما اگر کار تولید نرم‌افزار انجام داده باشید ممکن این نیست در دامن این خطا گرفتار نشده باشید.

ادامه