معرفی بهترین اپلیکیشن‌ های آموزش زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی یکی از موارد مهمی است که باید همه به آن توجه کنند و نادیده گرفته نشود، به همین منظور در این مطلب به معرفی بهترین اپلیکیشن‌ های آموزش زبان انگلیسی می‌پردازیم، تا به شما در سفرهای خارجی که دارید و همچنین در ارتباط با دوستان خارجی خود، کمک کند و سطح ارتباط و همچنین اعتماد به نفس شما را در صحبت با دوستان خارجی خود، بالا ببرد.

معرفی بهترین اپلیکیشن‌ های آموزش زبان انگلیسی

با پیشرفت طراحی اپلیکیشن‌ موبایل و توسعه روز افزون آن، ساخت اپلیکیشن‌های یادگیری زبان‌های متفاوت نیز بیشتر می‌شود. به همین جهت قصد داریم تا بهترین‌های این اپلیکیشن‌ها را به شما معرفی کنیم.

معرفی بهترین اپلیکیشن‌ های آموزش زبان انگلیسی

1 . اپلیکیشن Duolingo | بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

 

Website / iOS / Android

اپلیکیشن  Duolingo، یکی از بهترین و محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان انگلیسی می‌باشد، البته، تنها به زبان انگلیسی ختم نشده و چندین زبان دیگر را می‌توانید در این اپلیکیشن یاد بگیرید. این اپلیکیشن از بهترین مدل‌های طراحی اپلیکیشن‌ آموزشی است.

اپلیکیشن  Duolingo

تنها با 20 دقیقه در روز می‌توانید، کم کم با انجام بازی‌های کوتاه انگلیسی یاد بگیرید. بر اساس موضوعات مختلف، شما می‌توانید تا هفت کلمه جدید را در هر مبحث یاد بگیرید و پس از اتمام درس امتیاز مهارت کسب می‌کنید. Duolingo، یادگیری زبان انگلیسی را به یک بازی با درس‌های سریع، رگه‌ها، تابلوهای امتیازات و درختان مهارت تبدیل می‌کند.

Duolingo برای کمک به یادگیری سریع انگلیسی طراحی شده است، بنابراین می توانید از آن استفاده کنید حتی اگر تازه شروع به یادگیری کرده اید.

با استفاده از Duolingo حدود بیست دقیقه در روز، می‌توانید در مدت زمان کوتاهی به خواندن، نوشتن و صحبت کردن به زبان انگلیسی اولیه بپردازید. در هر درس، Duolingo کلمات جدیدی را بر اساس یک موضوع به شما آموزش می‌دهد – مانند آموزش، مدرسه، علم یا صفت‌ها، و تمرین‌هایی را برای حفظ واژگان جدید به شما می‌دهد.

Duolingo

برای مثال، ممکن است مجبور شوید کلمات جدید را با یک تصویر مطابقت دهید، یک عبارت انگلیسی را به زبان مادری خود ترجمه کنید یا یک عبارت انگلیسی را تکرار کنید. اگر به طور مداوم از آن استفاده کنید، می توانید به راحتی تمام دروس Duolingo را در حدود سه ماه تمام کنید. به طور کلی، این یکی از بهترین برنامه ها برای یادگیری زبان انگلیسی در سطح مبتدی است.

.. همین حالا بخون ..

2 . اپلیکیشن ELSA Speak | بهترین برای تقویت تلفظ درست شما

 

Website / iOS / Android

ELSA Speak، تلفظ انگلیسی شما را با یک مربی هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) تقویت می‌کند و از بهترین اپلیکیشن‌ های آموزش زبان انگلیسی می‌باشد. ELSA Speak، بهترین برنامه تلفن همراه برای کمک به شما در بهبود تلفظ انگلیسی است. بزرگ‌ترین نقطه قوت این برنامه، بازخورد شدید هوش مصنوعی آن است، اما ELSA جلسات آموزشی کوچکی را نیز ارائه می‌کند، تا واقعاً تلفظ شما را کامل کند.

آموزش زبان انگلیسی اپلیکیشن

هوش مصنوعی ضبط‌های شما را بر اساس تلفظ، لحن و روان تجزیه و تحلیل می‌کند و سپس دقیقاً نشان می‌دهد که کدام قسمت‌ها نادرست به نظر می‌رسند. این برنامه حتی درصدی را در اختیار شما قرار می‌دهد، که نشان خواهد داد، چقدر صدای شما به یک زبان مادری نزدیک است.

اپلیکیشن یادگیری زبان انگلیسی

من این برنامه را برای هر زبان آموز انگلیسی که می‌خواهد روی صحبت کردن خود کار کند توصیه می‌کنم. حتی اگر در حال حاضر به زبان انگلیسی مسلط هستید، ممکن است از آنچه که این برنامه می‌تواند به دست آورد شگفت زده شوید!

3 . اپلیکیشن FluentU | بهترین برای یادگیری ویدئو‌های انگلیسی

 

Website / iOS / Android

FluentU رسانه‌های معتبر انگلیسی را می‌گیرد و آن را برای زبان‌آموزان با زیرنویس‌های تعاملی و ابزارهای دیگر تجزیه می‌کند.  FluentU یک برنامه یادگیری زبان است، که از طریق ویدیوهای معتبر، مانند گزارش‌های خبری، صحنه‌های فیلم و مصاحبه، با ابزارهای زبان آموز برای همه سطوح، انگلیسی را به شما آموزش می‌دهد.

اپلیکیشن FluentU

هر کلیپ دارای زیرنویس‌های تعاملی است، بنابراین اگر از معنای کلمه مطمئن نیستید، می‌توانید روی آن قرار بگیرید و توضیحی دریافت کنید. این برنامه همچنین برای هر کلمه مثال‌های ویدیویی ارائه می‌دهد، تا بتوانید واژگان را در متن یاد بگیرید. زیرنویس‌ها توسط متخصصان زبان نوشته شده‌اند، بنابراین ترجمه‌ها قابل اعتماد هستند.

4 . اپلیکیشن Lingodeer | بهترین برای یادگیری سرگرم کننده مبتدی

 

Website / iOS / Android

اپلیکیشن Lingodeer، شما را از آموزش مبتدی تا متوسط، از طریق درس‌های سرگرم کننده و ساختار یافته با بازی‌ها و تمرین‌های کوتاه می‌برد. Lingodeer، از بازی‌ها و تمرین‌های کوتاه برای آموزش زبان آموزان مبتدی و متوسط ​​انگلیسی استفاده می‌کند. اپلیکیشن Lingodeer، یک رویکرد بازی‌سازی شده برای یادگیری زبان با برنامه درسی هدف‌گرا متشکل از درس‌های ساختاریافته و مرورهای منظم دارد.

اپلیکیشن Lingodeer

دروس Lingodeer بر اساس مضامینی مانند ورزش، آب و هوا، قسمت‌های بدن و خرید مرتب می‌شوند و با پیشرفت بیشتر، درس‌های بیشتری در مورد موضوعات دستور زبان مانند افعال مفعول، شرطی‌ها و جیروندها در نظر گرفته می‌شوند.

دروس انگلیسی در Lingodeer، به چندین زبان از جمله اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، چینی و ویتنامی در دسترس است. تمرینات هر درس به اندازه کافی جامع هستند که می‌توانید در یک درس پنج دقیقه‌ای گوش دادن، خواندن و واژگان خود را تمرین کنید.

Lingodeer

این برنامه واژگان و دستور زبانی را که یاد گرفته‌اید ردیابی می‌کند و می‌توانید جلسات تمرین شخصی‌شده را با آن‌ها انجام دهید. به طور کلی، اگر می‌خواهید در عین داشتن ساختار کمی سرگرم شوید، Lingodeer، یک گزینه فوق العاده است.

5 . اپلیکیشن IELTS Prep | بهترین برای یادگیری IELTS

 

iOS / Android

IELTS Prep، به شما کمک می‌کند، تا با نکات دقیق، تست‌های تمرینی و تمرینات برای آیلتس مطالعه کنید و خود را برای امتحان IELTS آماده کنید. اپلیکیشن IELTS Prep، یکی از بهترین منابع برای آمادگی برای آیلتس (سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی) است.

اپلیکیشن IELTS Prep

آیلتس آزمونی است که در سطح بین المللی برای نشان دادن مهارت انگلیسی به رسمیت شناخته شده است و اگر قصد زندگی، تحصیل یا کار در یک کشور انگلیسی زبان را دارید، اغلب نتایج آن درخواست می‌شود.

IELTS Prep، بسیار قابل اعتماد است، زیرا توسط شورای بریتانیا – یکی از سازندگان آزمون واقعی آیلتس – توسعه یافته است. خود برنامه درباره چیستی آیلتس توضیح می‌دهد و توضیح می‌دهد، که چه انتظاراتی از امتحان قبل از غوطه‌ور شدن در مواد آمادگی وجود دارد.

IELTS Prep

این برنامه برای هر بخش از امتحان (نوشتن، صحبت کردن، خواندن و گوش دادن) تست‌های تمرینی ارائه می‌دهد. وقتی آماده شدید، می‌توانید در یک آزمون آزمایشی جامع شرکت کنید که شامل هر چهار بخش است. به غیر از تست زدن، آیلتس Prep همچنین دارای دروس گرامر و واژگان برای مرجع است. اگر قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارید، این برنامه ضروری است.

سفارش اپلیکیشن موبایل یادگیری زبان

تیم حرفه‌ای طراحی اپلیکیشن همند ، انواع اپلیکیشن‌های موبایل را برای شما طراحی می‌کند و به کسب درآمد شما از طریق اپلیکیشن کمک می‌کند. می‌توانید نمونه کارهای همند، از جمله طراحی اپلیکیشن شرکتی ، طراحی اپلیکیشن نوبت‌ دهی و … را مشاهده کرده و در صورت تمایل با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن