هر چیزی که در مورد اپلیکیشن موبایل لینکدین (LinkedIn) باید بدانید

هر چیزی که در مورد اپلیکیشن موبایل لینکدین (LinkedIn) باید بدانید

به احتمال زیاد اپلیکیشن موبایل لینکدین، به گوش بیشتر شما خورده و با آن آشنایی دارید، این اپلیکیشن موبایل، به شما کمک می‌کند که با افراد موفقی که در شاخه‌های مختلف شغلی مشغول به کار هستند آشنا شوید و فرصت‌های شغلی خوبی را به دست آورید.

اپلیکیشن موبایل لینکدین چیست؟

لینکدین، بزرگترین شبکه حرفه‌ای دنیا در اینترنت و یکی از برترین مدل‌های اپلیکیشن موبایل است. شما می‌توانید از لینکدین برای یافتن شغل یا کارآموزی مناسب، ارتباط و تقویت روابط حرفه ای و یادگیری مهارت هایی که برای موفقیت در حرفه خود نیاز دارید استفاده کنید. می‌توانید از طریق دسک‌تاپ، برنامه تلفن همراه LinkedIn، تجربه وب تلفن همراه یا برنامه موبایل Android LinkedIn Lite به LinkedIn دسترسی پیدا کنید.

یک نمایه کامل لینکدین، می‌تواند با نمایش داستان حرفه‌ای منحصر به فرد خود از طریق تجربه، مهارت‌ها و تحصیلات به شما کمک کند، که با فرصت‌ها ارتباط برقرار کنید.
همچنین می‌توانید، از LinkedIn برای سازماندهی رویدادهای آفلاین، پیوستن به گروه‌ها، نوشتن مقاله، ارسال عکس‌ها و ویدیوها و موارد دیگر استفاده کنید. در همند ، به بررسی برخی از این موارد خواهیم پرداخت.

اپلیکیشن موبایل لینکدین

چه کسی باید به لینکدین بپیوندد؟

لینکدین، یک پلتفرم برای کسانی است که به دنبال پیشرفت شغلی خود هستند. این مورد می‌تواند، شامل افرادی با زمینه‌های مختلف حرفه‌ای، مانند صاحبان مشاغل کوچک، دانشجویان و جویندگان کار باشد. اعضای لینکدین می‌توانند، از لینکدین برای استفاده از شبکه‌ای از متخصصان، شرکت‌ها و گروه‌های داخل و خارج از صنعت خود استفاده کنند.

چگونه می‌توانم در لینکدین شروع به کار کنم؟

لینکدین یک پلت فرم آنلاین است که حرفه‌ای‌های جهان را به هم متصل می‌کند. در اینجا چند مرحله برای شروع لینکدین وجود دارد:

1 . پروفایل خود را ایجاد کنید

ثبت نام و ایجاد پروفایل خود، بهترین راه برای شروع استفاده از LinkedIn است. یک پروفایل کامل لینکدین، تجربیات حرفه‌ای شما را با ارتباطات شما، کارفرمایان فعلی و آینده و استخدام کنندگان خلاصه می‌کند. از طریق پروفایل خود، می‌توانید زندگی حرفه‌ای، نقاط عطف، مهارت‌ها و علایق خود را به نمایش بگذارید.

2 . شبکه خود را بسازید

شبکه شما نقش مهمی در باز کردن قدرت لینکدین دارد. این به شما کمک می‌کند، تا بفهمید در صنعت و حلقه حرفه‌ای شما چه اتفاقی می‌افتد. می‌توانید با اضافه کردن خانواده، دوستان، همکلاسی‌های گذشته یا فعلی و همکاران خود به شبکه خود شروع کنید.

همچنین می‌توانید افراد، شرکت‌ها یا موضوعات را با پیمایش مستقیم به صفحه دنبال کردن دیدگاه‌های تازه، که منابع توصیه شده برای دنبال کردن را نمایش می‌دهد، دنبال کنید. می‌توانید از ویژگی رویدادهای LinkedIn برای ایجاد و پیوستن به رویدادهای حرفه‌ای مانند کارگاه‌های آنلاین، سمینارها، رویدادهای فروش و بازاریابی، رویدادهای شبکه و موارد دیگر استفاده کنید.

LinkedIn

3 . پیدا کردن شغل مناسب

اگر به دنبال یک فرصت حرفه‌ای جدید هستید، می‌توانید جستجوی شغل خود را در لینکدین آغاز کنید. می‌توانید از لینکدین برای تحقیق در مورد شرکت‌ها و ارتباط با جامعه استخدام‌کننده استفاده کنید. همچنین می‌توانید، مستقیماً برای نقش‌ها درخواست دهید، جستجوهای شغلی را ذخیره کنید و به ارتباطات و استخدام‌کنندگان خود اطلاع دهید که برای فرصت‌های شغلی باز هستید.

4 . مشارکت در مکالمات

به راحتی می‌توانید در مکالمات لینکدین شرکت کنید. شرکت در مکالمات به شما این امکان را می‌دهد، که دیدگاه خود را در مورد مسائل و موضوعات مرتبط با دیگران به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید پست‌ها و مقالات را در لینکدین لایک کنید و در مورد آن‌ها نظر دهید.

می‌توانید برای ارتباط و رشد با اعضایی که علایق، تجربیات یا آرزوهای شما را به اشتراک می‌گذارند، گروه‌های LinkedIn ایجاد کرده یا به آن بپیوندید. همچنین می‌توانید از مجموعه‌ای از عبارات سبک وزن به نام واکنش‌های لینکدین استفاده کنید، تا به راحتی با شبکه خود ارتباط برقرار کنید.

5 . محتوای پست

میلیون‌ها عضو هر روز برای اتصال، یادگیری و اشتراک‌گذاری به لینکدین می‌آیند. می‌توانید با محتوایی که در لینکدین پست می‌کنید، حلقه حرفه‌ای خود را تقویت کرده و آموزش دهید. همچنین، می‌توانید با استفاده از جعبه اشتراک گذاری، افکار و ایده‌های خود را با اعضای لینکدین به اشتراک بگذارید.

اطلاعات مهم برای شکارچیان شغل

اگر به دنبال شغل هستید، کارهایی که می‌توانید در لینکدین انجام دهید به شرح زیر است:

  • یک پروفابل شخصی دقیق ایجاد کنید زیرا بیش از 130000 استخدام کننده در لینکدین وجود دارد.
  • پایگاه داده Jobs را با استفاده از کلمات کلیدی خاص، عناوین شغلی و مکان های جغرافیایی جستجو کنید.
  • مشخصات شرکت و کارمندان فعلی را ببینید.
  • از ارتباطات خود برای دریافت مقدمه یا مصاحبه اطلاعاتی استفاده کنید.
  • افرادی را که قبلاً در یک شرکت کار می‌کردند جستجو کنید و با آن‌ها تماس بگیرید.
  • همه این کارها را بدون مرخصی از کار انجام دهید.

ممکن است این کار چند ساعت طول بکشد، تا یک نمایه کامل در لینکدین ایجاد شود. اما وقتی این کار را انجام دادید، دیگر نیازی به ارسال رزومه کاغذی نخواهید داشت.

معرفی 6 روش برای استفاده از لینکدین، جهت یافتن شغل

1 . پروفایل خود را آپدیت کنید

اعضای لینکدین با عکس پروفایل، ۱۴ برابر بیشتر احتمال دارد که از صفحه بازدید کنند، در حالی که افرادی که مهارت پست می‌کنند، ۱۳ برابر بیشتر از افرادی که این کار را انجام نمی‌دهند، در وبلاگ لینکدین مشاهده می‌کنند.

پروفایل لینکدین

بیش از 45000 مهارت در لینکدین وجود دارد، که می‌توانید پروفایل خود را تقویت کنید، بنابراین اگر می‌خواهید Gone Bananas متوجه شما شود، مطمئن شوید که به طور مرتب پروفایل خود را به‌روزرسانی می‌کنید، یک عکس پروفیال اضافه می‌کنید و مهارت‌های قابل توجه خود را درج می‌کنید.

2 .  مهارت‌ها و اهداف فعلی خود را با جزئیات و کامل توضیح دهید

برای اطمینان از اینکه از LinkedIn برای یافتن شغل درست استفاده می‌کنید، چیزی را در مورد مهارت‌ها و اهداف فعلی خود نادیده نگیرید. اگر منطقی است، از عنوان خود برای به اشتراک گذاشتن هدف اصلی خود استفاده کنید و تمام مهارت‌های خود را به صفحه خود اضافه کنید. شما نمی‌خواهید به نظر برسد که مدتی است که صفحه خود را به روز نکرده‌اید، زیرا استخدام کنندگان و شرکت‌ها ممکن است از شما عبور کنند و به پروفایل شما توجه نکنند.

3 . تجربه‌های خود را برجسته‌ کنید

شما می‌خواهید که تجربه اخیرتان برای هر کسی که صفحه شما را مشاهده می‌کند، آشکار باشد، به‌ویژه زمانی که فعالانه با ارتباطات و شرکت‌ها درگیر هستید تا شغلی پیدا کنید – به همین دلیل است که احتمالاً این پست را می‌خوانید.

4 . تیتر خود را در پروفایلتان به روز کنید.

عکس، نام و عنوان شما (که در زیر عکس شما ذکر شده است) تنها مواردی هستند، که افراد هنگام جستجو می‌بینند. عنوان شما باید برجسته باشد و کاری که انجام می‌دهید یا نوع موقعیتی را که به دنبال آن هستید برجسته کند. «ارتباط حرفه‌ای HR کارکنان با مدیریت» نمونه‌هایی از سرفصل‌هایی هستند که در مقایسه با سرفصل‌های ساده جین مانند «مهندس شیمی در بخش دولتی» واضح هستند و ممکن است توجه را به خود جلب کنند.

5 . به مردم اطلاع دهید که در دسترس هستید.

اگر می‌توانید این واقعیت را اعلام کنید که به دنبال کار هستید، این کار را انجام دهید. برای اعلام خبر از تیتر خود استفاده کنید.

اپلیکیشن لینکدین

6 . درباره شرکت‌هایی که به آن‌ها علاقه دارید تحقیق کنید و آن‌ها را دنبال کنید.

اپلیکیشن موبایل لینکدین، یافتن و دنبال کردن شرکت‌ها را در طول کاریابی آسان می‌کند. اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، لیستی از شرکت‌ها و کمپانی‌هایی که می‌خواهید برای آن‌ها کار کنید، تهیه کنید و آن‌ها را در لینکدین دنبال کنید. این به شما کمک می‌کند تا از اخبار شرکت و موقعیت‌های جدید به محض در دسترس شدن آن‌ها مطلع شوید.

کلام آخر …

در این مطلب به مواردی چون توضیح کامل اپلیکیشن موبایل لینکدین و معرفی 6 روش برای استفاده از لینکدین، جهت یافتن شغل، با شما کاربران عزیز صحبت کردیم، این اپلیکیشن موبایل، برای یافتن شغلی مناسب و خوب، به شما کمک بزرگی خواهد کرد، ولی همانطور که در بالا گفتیم، باید پروفایل قوی و خوبی داشته باشید که توجه کارفرما را به خودش جلب کند. هر گونه سوالی در مورد این اپلیکیشن داشتید، می‌توانید در کامنت‌ها از ما بپرسید.

اگر به توسعه اپلیکیشن موبایل علاقه دارید و یا برای کسب و کار خود به دنبال اپلیکیشن هستید، می‌ةوانید نمونه‌ کارهای ما را مشاهده کنید.

نمونه کارها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن