اپلیکیشن شرکتی چیست

اپلیکیشن شرکتی چیست | طراحی اپلیکیشن شرکتی

اپلیکیشن شرکتی، از جمله اپلیکیشن‌ها و برنامه‌هایی است که به شما در افزایش درآمد در کسب و کارتان کمک خواهد کرد و برای هر کسب و کار بزرگ و شرکت‌های حرفه‌ای، نیاز است و باید برای طراحی و ساخت آن اقدام کنند، در ادامه به شما در مورد این که اپلیکیشن شرکتی چیست و طراحی و ساخت اپلیکیشن شرکتی خواهیم پرداخت.

اپلیکیشن شرکتی چیست؟

برنامه شرکتی به هر برنامه ای گفته می شود که یک کسب و کار بتواند آن را مطابق با نیازهای خود سفارشی کند. به عنوان مثال، یک سازمان می تواند یک برنامه شرکتی ایجاد کند تا فرآیندهای مختلف درگیر در منابع انسانی را در خود جای دهد – از درخواست های شغلی گرفته تا درخواست های مرخصی.

یک اپلیکیشن شرکتی چه کاری می‌تواند برای بیزینس شما انجام دهد؟

یک برنامه شرکتی یک ابزار تجاری همه کاره است و در حال تبدیل شدن به مقرون به صرفه‌تر و آسان‌تر شدن برای مشاغل در هر اندازه است. طراحی اپلیکیشن شرکتی ، می‌تواند به عنوان یک ابزار فروش و بازاریابی، یک ویترین محصول، یک ابزار لجستیکی عمل کند و حتی می‌تواند به ورود بازدیدکنندگان در پذیرش شرکت شما کمک کند!

یک اپلیکیشن شرکتی چه کاری می‌تواند برای بیزینس شما انجام دهد؟

ایجاد یک اپلیکیشن شرکتی، برای سازمان شما فرصتی عالی برای ایجاد چیزی کاملا منحصر به فرد در یک محیط دیجیتال جدید و هیجان انگیز است.

در مورد آنچه که یک برنامه شرکتی واقعاً می‌تواند برای شما انجام دهد، از همند بیشتر بیاموزید!

مزایای توسعه اپلیکیشن شرکتی

راه های مختلفی وجود دارد که یک اپلیکیشن شرکتی می تواند برای شما و کسب و کارتان مفید باشد، اول از همه، این امر شما را در بازار اپلیکیشن‌ها جای پایی می‌بخشد و مطمئن می‌شود که کسب و کار شما در انقلاب موبایل عقب نخواهد ماند. اما یک برنامه را فقط به خاطر آن توسعه ندهید، از آن به عنوان فرصتی برای ایجاد چیزی مفید و ارزشمند برای سازمان خود استفاده کنید که در جای دیگری قابل انجام نیست.

مزایای توسعه اپلیکیشن شرکتی

در اینجا چند راه وجود دارد که برنامه‌های شرکتی می‌توانند به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فردشان برای کسب‌وکار مفید باشند:

 • اپلیکیشن‌های شرکتی، مجموعه‌ای عالی از عملکردها و ویژگی‌هایی دارند، که یک وب سایت معمولی نمی‌تواند آن‌ها را ارائه دهد. این شرکت‌ها را برای توضیح چیزها یا برای افزایش مشارکت و تعامل مصرف کننده، ایده آل می‌کند.
 • برنامه‌های شرکت، ابزارهای عالی برای جمع آوری داده‌ها هستند.
 • برنامه‌های شرکتی، ابزارهای تجاری همه کاره هستند، که می‌توانند به راحتی سفارشی و به روز شوند تا منعکس کننده چشم انداز تجاری در حال تغییر باشند.
 • با ساخت یک اپلیکیشن شرکتی می‌توانید به مشتریان جدید دسترسی پیدا کنید و دامنه مخاطبان خود را افزایش دهید. در مورد آنچه مخاطبان شما دوست دارند بدانند یا به چه چیزهایی نیاز دارند فکر کنید و در مورد برنامه خود به آن‌ها کمک کنید.
 • برنامه‌های شرکتی، یک ابزار بصری عالی هستند، که بسیاری از مردم آن را جذاب تر و مفیدتر از وب سایت‌ها می‌دانند.
 • یک برنامه شرکتی یک نقطه تماس برند درخشان است، که اعتبار و دسترسی مخاطبان شما را افزایش می‌دهد.
 • یک برنامه شرکتی می‌تواند به شما کمک کند تا کسب‌وکار خود را بازی‌سازی کنید، و حس سرگرمی را به رویه‌های بی‌مزه اضافه کنید.

چه زمانی از برنامه‌های شرکتی استفاده کنیم؟

قبل از شروع یک پروژه توسعه اپلیکیشن موبایل ، به دقت در نظر بگیرید که یک برنامه شرکتی بزرگترین تفاوت را برای سازمان شما ایجاد می‌کند.اپلیکیشن شرکتی

 • اگر تیم شما به طور منظم از مشتریان بالقوه بازدید می‌کنند، آیا می‌توانید این بازدیدها را موثرتر کنید؟ به عنوان مثال، با تجهیز کارکنان به برنامه‌ای که به آن‌ها امکان می‌دهد، داده‌ها را وارد کرده و سوابق را از راه دور به روز کنند (حتی زمانی که به اینترنت دسترسی ندارند). حتی می‌توانید امضای مشتری را روی رایانه‌های لوحی دریافت کنید، بنابراین حتی نیازی به اسکن در فرم امضا شده ندارید.
 • یک برنامه شرکتی می‌تواند، مکان خوبی برای نمایش محصولات یا خدمات جدید باشد و به عنوان یک یخ شکن عالی در رویدادهای شبکه عمل می‌کند.
 • یک اپلیکیشن شرکتی می‌تواند، همراه شما به نمایشگاه‌ها بیاید و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی ارزشمند عمل کند.
 • یک برنامه شرکتی توسعه یافته برای اهداف داخلی می‌تواند با سایر نرم افزارها و فرآیندهای شرکت ادغام شود تا در زمان صرفه جویی شود و رویه ها ساده شود. شرکت‌های بیشتری برای صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های ورود داده‌ها به برنامه های تبلت روی می‌آورند.

سفارش ساخت طراحی اپلیکیشن شرکتی در همند

 

ما در حال حاضر در حال توسعه برنامه‌ها برای تعدادی از مشتریان هستیم و همیشه از شنیدن امکانات جدید توسعه برنامه هیجان‌زده هستیم.

بیایید و در مورد توسعه اپلیکیشن شرکتی خودتان با ما صحبت کنید.

می‌توانید نمونه‌کار‌های ما را ببینید و نظرات خود را برای ما کامنت کنید، اگر به طراحی ساخت اپلیکیشن شرکتی و دیگر اپلیکیشن‌ها علاقه دارید، با ما در تماس باشید.

 

طراحی اپلیکیشن موبایل

برنامه‌های موبایل شرکتی، بهترین راه حل برای کسب درآمد شرکت شما

بزرگترین مزیت توسعه یک اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار شما، سطح سفارشی سازی است. به همین دلیل است که آن‌ها در حال تبدیل شدن به ابزارهای کلیدی برای بسیاری از شرکت ها از هر بخش یا صنعتی هستند. شما می‌توانید ایده ای داشته باشید و شرکتی مانند ما می تواند آن را توسعه دهد. علاوه بر این، با توجه به سفارشی بودن برای هر شرکت، می‌توان آن‌ها را با هر شرایطی سازگار کرد.

ویژگی‌های اپلیکیشن موبایل شرکتی

همانطور که قبلاً گفتیم، یک برنامه شرکتی ابزاری برای یک شرکت برای بهبود کارایی و بهره وری آن است. این نوع اپلیکیشن خدمات انحصاری را در اختیار کارمندان قرار می‌دهد که به آن‌ها در کارهای روزمره کمک می‌کند.

برنامه‌های کاربردی تلفن همراه شرکتی باید چابک، سریع و با عملکرد خوب باشند که به آن‌ها اجازه می‌دهد به درستی کار کنند. علاوه بر این، این برنامه‌های کاربردی تلفن همراه سفارشی می‌توانند با سیستم‌های دیگر شرکت مانند ERP نیز ادغام شوند. آن‌ها یک ارتباط متقابل بین سیستم‌ها ایجاد می‌کنند و ارتباطات و مدیریت کار را بهبود می‌بخشند.

کلام آخر

در این مطلب، با شما عزیزان در مورد این که اپلیکیشن شرکتی چیست و طراحی اپلیکیشن شرکتی صحبت کردیم و فهمیدید که وجود این اپلیکیشن شرکتی، برای کسب درآمد شرکت شما بسیار مناسب است.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن